Kdo za tím vším stojí?

My jsme NaPohádku.cz

Spojení dvou zkušených subjektů, které si plní své sny a realizují zajímavé projekty v oblasti divalda, kultury, reklamy a videa!

Kdo že? InHeart Production, s.r.o. za pomoci Divadla Slunečnice Brno společně tvoří právě NaPohádku! Fungujeme dohromady více než 15 let právě v těchto oblastech, víme co funguje a stále se posouváme a vzájemně zlepšujeme, máme za sebou více než 2.000 představení a více než 200.000 spokojených diváků!

Přenášíme na divadelní prkna nejkrásnější a hlavně nejznámější večerníčkové tituly. Ctíme divadelní kulturu a chceme i mladším divákům přinést atmosféru opravdového plnohodnotného divadla. 

Tým NaPohádku.cz

Přečtěte si

Názory na pořadatele

S produkcí InHeart.cz – Aqualand spolupracuje stabilně přes 6 let. Účel videí, na kterých spolupracujeme byl přiblížit svět Aqualandu také těm, kteří nás neměli ještě možnost navštívit a to se myslím, skvěle podařilo."
Ředitel Aqualandu Moravia
Inheart.cz
Děkujeme Divadlu Slunečnice za opravdu krásný zážitek! Vystoupení pro děti z mateřské a základní školy Sloup bylo velmi zábavné a profesionální. Skvělé výkony všech umělců! Vřele všem doporučujeme!
Divák Představení
Divadlo Slunečnice Brno
Pohádka o Makové panence a motýlu Emanuelovi v Havlíčkově Brodě byla skvělá. Na všech hercích bylo znát, že je práce baví a všechny, nejenom dětské diváky, dokonale zaujaly. Vše doplněno krásnou hudbou, příběhy a kostýmy! Velké díky!
Tatínek Jan
NaPohádku.cz
Abychom se mohli zlepšovat, používáme na našich stránkách soubory cookies. Chcete vědět více? Pravidla cookies
V pořádku, pokračovat!